0(212)578 36 94

0(538)352 12 26

Hakkımızda

Uygar Eğitim Hizmetleri 2001 yılında kurulmuştur. Genç ve dinamik kadrosuyla, kuruluşundan günümüze müşterilerini anlamaya ve onların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya özen göstermiştir. Amatör ruh ve profesyonel yaklaşım ilkelerini daima ön planda tutan şirketimiz, birçok müşterisi ile çok uzun süreli ilişkiler kurabilmeyi başarmıştır.

 

Eğitim Dalında Dinamik ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla, sonuca odaklanarak kişileri gelmek istedikleri noktalara getirmeyi hedefler. Eğitimler sonucunda ölçme ve değerlendirmeleri yapıp, bireylere kariyer yolculuklarında kılavuzluk eder.

 

Uygar Eğitim Hizmetleri uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni teknoloji yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.

 

Çalışma hayatına başladığımız 2001 yılından bu güne, bilgisayar ve notebook onarımı alanlarında kurumsal ve bireysel destek hizmetlerimiz ile sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık.Herbiri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz.Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Adres: Merkez Mahallesi Çukurçeşme cad
  No:43/6 Gaziosmanpaşa/İSTANBUL
  (GOP Hastane yanı)
TEL: 0(212)578 36 94
  0(538)352 12 26
www.facebook.com
www.uygaregitim.com