DİGİTAL SİGNAGE SİSTEMİ

 

Digital Signage sistemi ile içeriklerinizi hedeflediğiniz kitlelere yayınlamak geleneksel yöntemlere göre daha etkili, daha hızlı ve en önemlisi daha ekonomiktir. Ayrıca içerikler interaktif olduğundan dolayı kitlelere iletilen mesajlar daha anlamlı ve etkisi daha uzun süre akılda kalıcıdır.

Her geçen gün Digital Signage sisteminin gücü ve etkisiyle bir çok yeni şirket, işletme, kurum ve kuruluş tanışıyor. Bu şirket ve kuruluşlar digital Signage kullanmaktalar.

 

Detaylı Bilgi

EĞİTİM SEKTÖRÜMÜZ

 

Uygar eğitim Hizmetleri olarak Bilgisayar İşletmenlik,Bilgisayarlı Ön Muhasebe,Web Tasarımı dallarında eğitimlerimiz devam etmektedir.

Meslek edindirme kurslarındaki amaç, kurslardan yararlanan kişilerin istihdama geçişlerinin hızlandırılması ve iş piyasasındaki açığın olabildiğince hızlı bir şekilde giderilmesidir.

Günümüzde tüm ülkelerde genç ve yetişkin kadınların istihdama geçişlerinde meslek eğitimi etkili bir araç olarak kullanılmaktadır.

 

Detaylı Bilgi

TEKNİK SERVİS

 

Teknik Servis olarak bilgisayar servisi konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir.bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz ev ya da iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir.

 

Detaylı Bilgi

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

 

Günümüzde küçük işletme sahipleri bile işletmelerinin güvenliğini sağlayabilmek için kameralı sistemleri kullanmaktadır. Küçük işletmeler bile bu sistemleri kullanırken evini ya da büyük şirketlerini korumak isteyen insanlar için kameralar oldukça uygun bir çözüm yoludur. Büyük şirketler çoğu zaman güvenlik görevlileri ile korunsa bile bu durum bazen yeterli olmayacaktır. İnsanlar ne kadar dikkatli olursa olsun yine de gözden kaçırılabilecek bazı noktalar olabilir fakat dijital aletler bu durumlara izin vermeyecektir.

 

Detaylı Bilgi

ADRES:

 

Merkez Mahallesi
Çukur Çeşme Caddesi

Çayırgücü İşhanı

No:43/6

 

Gaziosmanpaşa/İstanbul

0(212)578 36 94
0(541)771 47 33
info@uygarbilgi.com
yahyadasdemir@uygarbilgi.com
www.facebook.com/Uygar-eğitim