UYGAR EĞİTİM HİZMETLERİ

OLARAK

HEDEFİMİZ

 

Alanında en İyi Olmak

Sürekli Gelişmek

Kaynak Yaratmak

İş Ahlakı

ve

Dürüst İlkelere

Uymak

Hedefimizdir

Uygar Eğitim Hizmetleri.Tic.Ltd.Şti. ve Girişim Bilgisayar 2001 yılında kurulmuştur. Genç ve dinamik kadrosuyla, kuruluşundan günümüze müşterilerini anlamaya ve onların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya özen göstermiştir. Amatör ruh ve profesyonel yaklaşım ilkelerini daima ön planda tutan şirketimiz, birçok müşterisi ile çok uzun süreli ilişkiler kurabilmeyi başarmıştır.

 

Eğitim Dalında Dinamik ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla, sonuca odaklanarak kişileri gelmek istedikleri noktalara getirmeyi hedefler. Eğitimler sonucunda ölçme ve değerlendirmeleri yapıp, bireylere kariyer yolculuklarında kılavuzluk eder.

 

Uygar Eğitim Hizmetleri uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni teknoloji yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.

 

Çalışma hayatına başladığımız 2001 yılından bu güne, bilgisayar ve notebook onarımı alanlarında kurumsal ve bireysel destek hizmetlerimiz ile sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık.Herbiri kendi sektöründe güçlü referans müşterilerimiz ile firmamızın ana temellerinin başında gelen kalite ve güven anlayışını hiç kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz.Bugün olduğu gibi yarın da önem verdiğimiz değerlerimizi koruyarak sektörde sağlam temeller ile yer almaya devam edeceğimiz inancı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

DİGİTAL SİGNAGE SİSTEMİ

 

Digital Signage sistemi ile içeriklerinizi hedeflediğiniz kitlelere yayınlamak geleneksel yöntemlere göre daha etkili, daha hızlı ve en önemlisi daha ekonomiktir. Ayrıca içerikler interaktif olduğundan dolayı kitlelere iletilen mesajlar daha anlamlı ve etkisi daha uzun süre akılda kalıcıdır.

Her geçen gün Digital Signage sisteminin gücü ve etkisiyle bir çok yeni şirket, işletme, kurum ve kuruluş tanışıyor. Bu şirket ve kuruluşlar digital Signage kullanmaktalar.

 

Detaylı Bilgi

EĞİTİM SEKTÖRÜMÜZ

 

Uygar eğitim Hizmetleri olarak Bilgisayar İşletmenlik,Bilgisayarlı Ön Muhasebe,Web Tasarımı dallarında eğitimlerimiz devam etmektedir.

Meslek edindirme kurslarındaki amaç, kurslardan yararlanan kişilerin istihdama geçişlerinin hızlandırılması ve iş piyasasındaki açığın olabildiğince hızlı bir şekilde giderilmesidir.

Günümüzde tüm ülkelerde genç ve yetişkin kadınların istihdama geçişlerinde meslek eğitimi etkili bir araç olarak kullanılmaktadır.

 

Detaylı Bilgi

TEKNİK SERVİS

 

Teknik Servis olarak bilgisayar servisi konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir.bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz ev ya da iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir.

 

Detaylı Bilgi

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

 

Günümüzde küçük işletme sahipleri bile işletmelerinin güvenliğini sağlayabilmek için kameralı sistemleri kullanmaktadır. Küçük işletmeler bile bu sistemleri kullanırken evini ya da büyük şirketlerini korumak isteyen insanlar için kameralar oldukça uygun bir çözüm yoludur. Büyük şirketler çoğu zaman güvenlik görevlileri ile korunsa bile bu durum bazen yeterli olmayacaktır. İnsanlar ne kadar dikkatli olursa olsun yine de gözden kaçırılabilecek bazı noktalar olabilir fakat dijital aletler bu durumlara izin vermeyecektir.

 

Detaylı Bilgi

ADRES:

 

Merkez Mahallesi
Çukur Çeşme Caddesi

Çayırgücü İşhanı

No:43/6

 

Gaziosmanpaşa/İstanbul

0(212)578 36 94
0(541)771 47 33
info@uygarbilgi.com
yahyadasdemir@uygarbilgi.com
www.facebook.com/Uygar-eğitim